CCSK_logo

Cornish Crabber Schippers Kring

CCSK_logo
Home Vereniging Foto's Activiteiten Schepen Voor leden Links Zoeken


Wedstrijduitslagen


De regeltjes
zomer 2000
zomer 2002
zomer 2003
voorjaar 2004
zomer 2004
zomer 2005
voorjaar 2006
zomer 2006
zomer 2007
voorjaar 2008
zomer 2008
zomer 2009
voorjaar 2010
zomer 2010
voorjaar 2011
zomer 2011
voorjaar 2016
zomer 2017
voorjaar 2018
zomer 2019
zomer 2020



Resultaat Crabberwedstriid 26 augustus 2000 te Muiden

Crabbers Categorie C

Nummer Naam Naam schipper Start Aankomst Tijd
CC 32 Bhaidin Peter van Duin 13.00 15.51.27 2.51.27
CC 91 Brandaen Andy Gerritsen 13.00 1600.32 3.00.32
CC 133 Shamrock Theo Polet 13.00 opgegeven
CC 105 Black Smack Hans Veenendaal 13.00 opgegeven  
CC138 Kavouri Rob van Roy 13.00 15.59.14 2.59:14
CC144 Mossel Hans Piet van Sprang 13.00 15.51.12 2.51.12

Crabbers Categorie B

Nummer Naam Naam schipper Start Aankomst Tijd
CC76 Swarte Schaep Bart Wolles 13.15 15.58.19 2:43.19
CC64 Cazar Jaap Esenbrink 13.15 opgegeven?
CC134 Urmiena Sipko Bal 13.15 opgegeven
CC157 La Gaillarde Lineke Albrecht 13.15 15.55.00 2.40.00
CC165 Sarah Jane Dick Kok 13.15 16.09.38 2.54.38
CC175 Sally Theo van Spanje 13.15 16.12:45 2.57:45
CC180 Zwartvisch F. Mulder 13.15 16.16.42 3.01.42
CC195 Riddle Paul Bristoll 1315 15.58.25 2.43:25
CC30 Otter Jan Smittenberg 13.15 opgegeven?
CC43 Weerlicht Joachim van Houweninge 13:15 16:19:13 3.04.13

Crabbers Categorie A

Nummer Naam Naam schipper Start Aankomst Tijd
CC86 Moriaan Peter Kuijper 13.30 16.30.46 3.00.46
CC139 Joorke Klaas Landeweer 13.30 16.15.32 2.45.32

Crabberachtige

Type Naam Naam schipper Start Aankomst Tijd
CC24 nr 53 Morrah Rob Maas 13.30 15.59.34 2:29.34
CY42 Merlyn Alexander van Os 13.30 15.54.42 2.24:42
CY43 Morgawr Frank Melger 13:30 15.55:14 2.45:14
PC30 Brother in Arms Rob Droog 13:30 15:43:45 2.13.45

Niet Crabbers

Type Naam Naam schipper Start Aankomst Tijd
Nordia Florijn Pim de Jong 13:30 15:45:30 2.15.30
??? Olliver Jan Groothuis 13:30 15:49:44 2.19:44

Klassement voor de Bel (Crabbers)

Volgorde Nummer Naam Naam schipper Categorie Tijd
1 CC157 La Gaillarde Lineke Albrecht B 2:40:00
2 CC76 Swarte Schaep Bart Wolles B 2.43:19
3 CC195 Riddle Paul Bristoll B 2:43.25
4 CC139 Joorke Klaas Landeweer A 2:45:32
5 CC144 Mossel Hans Piet van Sprang C 2.51.12
6 CC32 Bhaidin Peter van Duin C 2.51.27
7 CC165 Sarah Jane Dick Kok B 2.54:38
8 CC175 Sally Theo van Spanje B 2.57.45
9 CC138 Kavouri Rob van Roy C 2.59.14
10 CC91 Brandaen Andy Gerritsen C 3:00.32
11 CC86 Moriaan Peter Kuijper A 3.00.46
12 CC180 Zwartvisch F. Mulder B 3.01.42
13 CC43 Weerlicht Joachim van Houweninge B 3.0413

Klassement voor de Goedkoop Beker

Volgorde Nummer Naam Naam schipper Start Finish
1 CC144 Mossel Hans Piet van Sprang 13.00 15:51:12
2 CC32 Bhaidin Peter van Duin 13:00 15:51.27
3 CC157 LaGaillarde LinekeAlbrecht 13.15 15.55:00
4 CC76 Swarte Schaep Bart Wolles 13.15 15.58.19
5 CC195 Riddle Paul Bristoll 13:15 15:58:25
6 CC138 Kavouri Rob van Roy 13.00 15:59.14
7 CC91 Brandaen Andy Gerritsen 13:00 16.00:32
8 CC165 Sarah Jane Dick Kok 13:15 16.09.38
9 CC175 Sally Theo van Spanje 13:15 16:12.45
10 CC139 Joorke Klaas Landeweer 13:30 16:15.32
11 CC180 Zwartvisch F. Mulder 13.15 16.16:42
12 CC43 Weerlicht Joachim van Houweninge 13.15 16.19.13
13 CC86 Moriaan Peter Kuijper 13.30 1630.46

Klassement voor de Peter Keeling Trofee

Volgorde Nummer Naam Naam schipper Categorie Start CKF Berekende tijd
1 CY42 Merlyn Alexander van Os 2.24.42 120 2:00.35
2 CC157 La Gaillarde Lineke Albrecht B 2:40.00 132 2.01.13
3 PC30 Brother in Arms Rob Droog 2.13.45 110 2:01:35
4 CC144 Mossel Hans Piet van Sprang C 2.51.12 140 2.02.17
5 CC32 Bhaidin Peter van Duin C 2:51.27 140 2:02.28
6 CC76 Swarte Schaep Bart Wolles B 2.43.19 132 2.03.43
7 CC195 Riddle Paul Bristoll B 2.43.25 132 2.03.48
8 CC24 Morrah Rob Maas 2:29.34 120 2.04.38
9 CC138 Kavouri Rob van Roy C 2.59.14 140 2.08.01
10 CC91 Brandaen Andy Gerritsen C 3.00.32 140 2.08.57
11 CC165 Sarah Jane Dick Kok B 2.54.38 132 2:12:18
12 CC139 Joorke Klaas Landeweer A 2.45.32 125 2.12.26
13 CC175 Sally Theo van Spanje B 2.57.45 132 2.14.40
14 CC180 Zwartvisch F. Mulder B 3.01.42 132 2.17:39
15 CY43 Morgawr Frank Melger 2.45.14 120 2.17:42
16 CC43 Weerlicht Joachim van Houweninge B 3:04.13 132 2.19.33
17 CC86 Moriaan Peter Kuijper A 3:00:46 125 2.24.37

Klassement voor de Florijn prijs

Volgorde Nummer Naam Naam schipper Start Finish
1 Nordia 35 Florijn Pim de Jong 13.30 15:45:30
2 ??? Olliver Jan Groothuis 13:30 15:49.44
webmaster@cornishcrabber.nl